Hodočašće u Mariju Bistricu
Već tradicionalno hodočašće, što ga sjemeništarci obavljaju na početku svake školske godine, ove godine je izvršeno u subotu 2. listopada na blagdan Anđela čuvara. Naši sjemeništarci: Jurica, Luka, Silvio i Petar, zajedno sa trojicom bogoslova: fra Zlatkom, fra Nikolom i fra Markom te sa svojim […]
opširnije