Uprava, dužnosti i komisije

Definitori:

fra Ljudevit Maračić
fra Vitomir Glavaš
fra Tomislav Glavnik
fra Ivan Bradarić
fra Stjepan Brčina

Vikar Provincije:

fra Tomislav Glavnik

Tajnik Provincije:

fra Ljudevit Maračić

Ekonom Provincije:

fra Vitomir Glavaš

Egzaktor Provincije:

fra Stjepan Brčina

Službe gvardijana:

Samostan sv. Frane, Cres – fra Vitomir Glavaš
Samostan Uznesenja BDM, Molve – fra Zdravko Tuba
Samostan sv. Antuna Padovanskog, Novi Marof – fra Nikola Šantek
Samostan sv. Frane, Pula – fra Đuro Hontić
Samostan sv. Antuna Padovanskog, Sisak – fra Mihael Pavić
Samostan sv. Frane, Split – fra Martin Jaković
Samostan sv. Frane, Šibenik – fra Ivan Bradarić
Samostan sv. Antuna Padovanskog, Vinkovci – fra Miljenko Hontić
Samostan sv. Jere, Vis – fra Pero Kelava
Samostan Svetog Duha, Zagreb – fra Tomislav Glavnik

Odgojitelji u sjemeništima:

fra Stjepan Brčina, magister bogoslova
fra Josip Petonjić, magister postulanata

Nacionalni duhovni asistent OFS-a:

fra Vladimir Vidović

Nacionalni duhovni asistent Franjevačke mladeži:

fra Filip Pušić

Nacionalni duhovni asistent Vojske Bezgrešne:

fra Zdravko Tuba

Predsjednik Komisije za odgoj i izobrazbu braće:

fra Josip Blažević

Predsjednik Komisije za ekonomiju i gradnju:

fra Vitomir Glavaš

Predsjednik Uredničkog vijeća Veritasa:

fra Vladimir Vidović

Voditelj Provincijskog centra za duhovna zvanja:

fra Stjepan Brčina

Predstojnik Doma sv. Maksimilijana Kolbea:

fra Tomislav Glavnik

Ravnatelj Doma sv. Antuna Padovanskoga:

fra Vladimir Vidović

Provincijski povjerenik za misijsko djelovanje:

fra Tomislav Cvetko

Provincijski povjerenik za skrb o kulturnom blagu:

fra Vladimir Vidović

Provincijski povjerenik za pravdu, mir i ekologiju:

fra Ivan M. Lotar

Provincijski povjerenik za ekumenizam i dijalog:

fra Josip Blažević

Provincijski arhivar i knjižničar:

fra Ljudevit Maračić

Komisija za odgoj i izobrazbu braće:

fra Josip Blažević, provincijski ministar, predsjednik
fra Stjepan Brčina, mag. klerika i sjemeništaraca, promicatelj zvanja
fra Josip Petonjić, mag. postulanata
fra Ivan Bradarić

Komisija za ekonomiju i gradnju:

fra Vitomir Glavaš, provincijski ekonom, predsjednik
fra Tomislav Glavnik
fra Zdravko Tuba

Uredničko vijeće Veritasa:

fra Vladimir Vidović, predsjednik
fra Josip Blažević, provincijski ministar
fra Ljudevit Maračić, počasni predsjednik
fra Ivan M. Lotar, zamjenik
Tanja Popec
Mirjam Brgles
Dubravka Mandaković, tajnica

Upravno vijeće Doma sv. Antuna Padovanskoga:

fra Vladimir Vidović, predsjednik
fra Stjepan Brčina
fra Marko Vrdoljak

© Hrvatska Provincija sv. Jeronima franjevaca konventualaca | Dizajn: NiV